
In gesprek over afscheid
Afscheid nemen hoort bij het leven. Toch is praten over de dood, een naderend afscheid of over onze eigen wensen niet altijd gemakkelijk. Misschien heeft u er weleens over nagedacht: Wat zou ik zelf willen? Wat moet er eigenlijk geregeld worden na een overlijden? Welke mogelijkheden zijn er rondom een uitvaart? Of misschien komt een afscheid van iemand die u dierbaar is dichterbij en roept dat vragen op.
Bij Evita merken we dat dit onderwerpen zijn waar mensen regelmatig mee rondlopen, maar waarvoor niet altijd een vanzelfsprekend moment of een vertrouwde plek is om erover te praten. Daarom starten we vanaf oktober 2026 samen met Baken Uitvaarders met het Afscheidscafé bij Evita Lokaal.
Vrijblijvend inloopspreekuur over afscheid
Tijdens het Afscheidscafé zijn uitvaartbegeleiders Beline Jurgens en Karijn Akkerman aanwezig. Onder het genot van een kopje koffie of thee kunt u op informele wijze uw vragen stellen en gedachten delen. Dat kan gaan over uw eigen wensen voor later, een naderend afscheid van een dierbare of praktische zaken rondom het thema afscheid.
Niets hoeft en er hoeft ook geen concrete aanleiding te zijn om langs te komen. Het Afscheidscafé is juist bedoeld als een laagdrempelige plek waar het onderwerp afscheid bespreekbaar mag zijn.
U bent van harte welkom om alleen te komen, maar u mag natuurlijk ook uw partner, een familielid, vriend of vriendin meenemen. Deelname is geheel vrijblijvend en kosteloos en aanmelden is niet nodig, u kunt gewoon binnenlopen.

